986 telefon alarmowy


WALKA MIESZKAŃCÓW Z NIEPORZĄDKIEM.

Dbanie o nieruchomość jak i jej otoczenie powinno być dla mieszkańców wspólnym dobrem.

Z takiego założenia wyszli lokatorzy jednego z budynków przy

ul. Daszyńskiego, którzy dbają o porządek przy pojemnikach na odpady. Straż Miejska docenia zaangażowanie mieszkańców i tym samym zachęca by brać przykład z lokatorów z w/w ulicy.

 

 

Najczęściej w naszym mieście funkcjonariusze spotykają się z nieprawidłowa segregacją, przepełnionymi pojemnikami na odpady czy nieustającym problemem nadgabarytów. Dlatego też chcemy pochwalić postawę mieszkańców z ul. Daszyńskiego, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i uporządkowali teren przy pojemnikach. Każdy z nas chce żyć w ładnym i czystym otoczeniu, a czy tak będzie zależy tylko od nas samych. Dodatkowo mieszkańcy dbają o segregację odpadów jak i zachęcaj innych do utrzymania porządku.

Nie zaśmiecajmy, nie niszczmy naszego otoczenia. Dajmy przykład naszym dzieciom i sprawmy by przyszłe pokolenia mogły cieszyć się pięknem przyrody i czystym powietrzem. Uczmy się od takich ludzi jak mieszkańcy ul. Daszyńskiego.

Przypominamy, że wszyscy jesteśmy gospodarzami naszego miasta. Jaką wizytówkę wystawimy samym sobie zależy tylko od naszych chęci.